Privshell.com

Privshell.com da bulunan materyaller ve içerikler güvenlik testi amaçlı yayınlanmaktadır.Herhangi bir sitede kullanımından dolayı oluşacak kayıp ve zarardan privshell.com sorumlu değildir.

24 Aralık 2016 Cumartesi

Not Found upload shell indir

Posted By: privshell.com - 01:20
Not Found upload shell indir.Bir çok serverde sheller ister istemez yakalanmakta veya upload edilememekte.Bunun için küçük bir upload scripti kullanılmaktadır.Aslında en önemlisi serverlerde bazen uzun süre kalınması gerekiyor.Ve shell çoğu zaman serverde yakalanmakta ve hemen silinmekte.Fakat,upload scripti basit bir yazılım olduğu için server üzerinde yakalanmamaktadır.
Sizlerle paylaşacağım upload scripti ile hem server güvenliğini atalatabileceksiniz,hemde upload scriptini birisi tarayıca açtığı zaman Not Found hatası ile karşılaşacak ve boylelikle web master bile tarayıcıda scripti açmış olsada büyük bir yanılgıya düşecektir.

Resimde gördüğünüz gibi bir Not Found hatası veren sayfa biz TAB tusu na basarak şifre kısmının açılmasını sağladıkdan sonra, vereceğim şifreyi girdiğinizde login olacaksınız. [ İsterseniz maus ile de sifre kısmını bulabilirsiniz ]

 Rar sifre : privshell.com
up script sifre: privshell.com   Biraz uzun olsada değer : D


Share

& Comment

0 yorum:

Yorum Gönder

www.privshell.com

Designed by: privshell.com

Bypass shell downlaod edebilmek için öncelikle shellin içeriğine girmeniz gerekmektedir birbirinden sağlam sunucuları bypass ederek aşmak için sitemizdeki bir çok shellerden faydalanabilirsiniz. Bypass shell adı altında boş sheller yayınlamıyoruz en güçlü sunucuları dahi privshell den indirebilir ve shell download edeceğiniz tüm phpler de log yoktur logsuz shell indir