Privshell.com

Privshell.com da bulunan materyaller ve içerikler güvenlik testi amaçlı yayınlanmaktadır.Herhangi bir sitede kullanımından dolayı oluşacak kayıp ve zarardan privshell.com sorumlu değildir.

28 Ocak 2017 Cumartesi

shell mix bypass shell

Posted By: privshell.com - 10:47
shell mix içerisinde guncel metodları barindiran.cgi telnet bypass,c1 bypass config okuma,symlink,priv file,priv changer,geçilebilir dizinleri görme v.s gibi kullanabileceğiniz bazı metodları ve araçları barındırmaktadır.

Priv file ile bir çok dosya okuma yöntemi ile dosya okuyabilirsiniz.
priv changer ile kolayca db editleyebilirsiniz.
cgi telnet bypas ile cgi telnet çalışmayan serverlerde çalıştırma olasılığını yukseltebilirsiniz.
oto config ve symlink çekebilirsiniz,c1 bypass yapabilirsininiz.V. control ile guncel versiyonlara ulaşabilir ve dosya hatalarına karşı guncelleme bildirimi ile hatasiz versiyonu indirebilirsiniz.V.s v.s


indirme linkleri: 21-04-17 v1 güncellenmiştir. Tools içerisinden v. control ile güncel v1 e ulaşabilirsiniz.Yada alt daki linkden indirebilirsiniz.
(down link edit) link guncellenmiştir 21-04-17
tıkla indir


Share

& Comment

0 yorum:

Yorum Gönder

www.privshell.com

Designed by: privshell.com

Bypass shell downlaod edebilmek için öncelikle shellin içeriğine girmeniz gerekmektedir birbirinden sağlam sunucuları bypass ederek aşmak için sitemizdeki bir çok shellerden faydalanabilirsiniz. Bypass shell adı altında boş sheller yayınlamıyoruz en güçlü sunucuları dahi privshell den indirebilir ve shell download edeceğiniz tüm phpler de log yoktur logsuz shell indir