Privshell.com

Privshell.com da bulunan materyaller ve içerikler güvenlik testi amaçlı yayınlanmaktadır.Herhangi bir sitede kullanımından dolayı oluşacak kayıp ve zarardan privshell.com sorumlu değildir.

21 Kasım 2020 Cumartesi

Private Ddos Script

Posted By: privshell.com - 09:10

 


Bir Sunucuya sahipsiniz ve serverınızı test mi etmek istiyorsunuz? :) 

Bu script tam size göre uyumlu gerçekten işe yarar ve bir kaç server ile deneme yaptığınız sunucuyu alt edebilirsiniz, bu sebepten bu scripti denerken lütfen dikkatli kullanınız. Sadece kendi sunucularınız da denemeniz için paylaşıyoruz, yada misyon dışı heryerde kullanmanızı öneririz. Oldukça güçlü bir kodlama ile yazılmış özel bir scripttir shellerin içinde ki ddos scriptleri ile karıştırmayınız. Kullanımı oldukça basittir. 

host : siteadi.com

port : 80

packet : 2500

time : 10

bytes: ( Sizin sunucunuzun gücüne göre ) 1000 den başlayın

Invertal : 10

Pass: pass

kurulumu.. index.php ile backend.php yi aynı dizine atın index.php üzerinden yukarıdaki ayarları yaparak saldırıya başlayabilirsiniz. aynı zamanda bunu localhostta da kullanabilirsiniz fakat kendi ip adresiniz pek işe yaramayacaktır.

indirrr

Ddos script download
PHP DDos Attacker, 

denial of service attacks, ddos php script, denial of service dos, 
Diğer shellerimiz için http://www.privshell.com yada wso shell indirmek isterseniz direk linki vermek istedik.

Share

& Comment

0 yorum:

Yorum Gönder

www.privshell.com

Designed by: privshell.com

Bypass shell downlaod edebilmek için öncelikle shellin içeriğine girmeniz gerekmektedir birbirinden sağlam sunucuları bypass ederek aşmak için sitemizdeki bir çok shellerden faydalanabilirsiniz. Bypass shell adı altında boş sheller yayınlamıyoruz en güçlü sunucuları dahi privshell den indirebilir ve shell download edeceğiniz tüm phpler de log yoktur logsuz shell indir